Ziyaretçi Defteri


Kemer’in en güzel koylarında mükemmel bir hizmet anlayışı ve konusunda uzman, eğitimli personeliyle gerçekten tatilinizi unutulmaz kılacak bir otel. Arkadaş tavsiyesiyle gittiğimiz ve iki senedir üst üste hiç tereddüt etmeden yine Hotel Lara’yı tercih etmemiz hep bu sebeple. Huzurlu ortamı, mükemmel konumu, güzel yemekleri sayesinde burada adeta evimizde olduğumuz kadar rahat ve huzurlu hissediyoruz.

Aylin Yılmaz/İthalat Uzmanı


Tatil denince akla hemen Kemer, Kemer denince de Hotel Lara gelir. Artık arkadaş gibi olduğumuz personeli sayesinde huzur bulduğumuz, müthiş Ege otlarından mezelerin ve yemeklerin olduğu, çok sevdiğimiz bir yer. Özellikle kalabalık arkadaş grubumuzla rahatlıkla tercih ettiğimiz, Antalya merkeze yakın konumuyla eğlence imkanı sunan bir otel. Ayrıca temizliğe her zaman çok özen göstermeleri de tercih etmemizin en büyük nedenlerinden. Yıllardır hem ailecek hem de grup olarak geldiğimiz ve tüm arkadaşlarımıza da önerdiğimiz çok güzel bir otel.

Fatih Akatlı/Kurumsal İletişim Uzmanı


Kemer’in masmavi koylarından birinde yer alan Hotel Lara, profesyonel hizmet anlayışıyla özellikle yaz aylarında bolca tercih ettiğim bir otel. İmkanlarını başka otellerde bulamadığımdan uzak da olsa, iş için Antalya`ya gittiğimde kalmaktan keyif aldığım bir yer. Hızlı internet bağlantısı sayesinde, iş için gittiğimde hem işlerimi rahatlıkla otelin her noktasından halledebiliyorum hem de akşamları eğlenmek için online bahis sitelerine giriş yapabiliyor, dilediğimce vakit geçirebiliyorum. Ayrıca deniz havası almış oluyorum, kafam rahat ediyor, stresimden arınıyorum. Ayrıca yemekleri de açık ara çok çok güzel.

İsmail Ültiner/İş yeri Hekimi


Bir otelde tüm özellikleri birden bulmak çoğu zaman pek de mümkün olmuyor. Geçen sene tatil için araştırma yaparken, Google’da Kemer fotoğraflarını görünce bayıldım ve otelleri araştırmaya başladım. Tam da istediğim hizmeti sunan mükemmel bir otel bulmam zor olmadı. Yemekleri güzel, odaları acayip temiz ve büyük, personeli sıcakkanlı ve cana yakın. İnsan bir otelde daha ne isteyebilir ki? Cezp edici imkanları, Çeşme merkeze ve havaalanına yakınlığı da cabası tabii.

Aygül Öztürk/Maliyet Muhasebesi Uzmanı


Kemer`e  yolum düştüğünde deniz manzaralı cafe&barında muhakkak bir şeyler içtiğim, leziz mezelerinden tattığım ve eğer imkanım varsa kalmaya özen gösterdiğim yerlerden biri. İlk gittiğimde Foursquare puanına göre tercih etmiştim ve hiç pişman olmadım. Hatta çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Hızlı servisi, donmuş değil de taze ürünlerden yaptıkları yemekleri ve mezeleri gerçekten çok leziz. Ailecek de deneyip çok rahat ettiğimiz ve hiç sıkıntı çekmediğimiz bir yer olması benim için özellikle önemli.

Murat Kuru/Satış Müdürü


Hotel Lara deyince aklıma ilk gelen muhteşem ızgara yapılmış deniz çuprası ve deniz börülcesi. Evet boğazıma biraz düşkünüm ama Hotel Lara’nın aşçısı da deniz ürünlerini gerçekten muhteşem yapıyor. Kemer`e gelen herkese öncelikli tavsiyem Hotel Lara’nın deniz manzaralı nezih restoranında balık keyfi yapmaları. İmkan bulduğumda ben de ailemle ve arkadaşlarımla sık sık gidip keyfini çıkarıyorum. Özellikle balık mevsiminde inanılmaz lezzetli oluyor her şey, tabii otelin daha sakin ve sessiz olması da bu tarihlerde tercih etmem sebeplerimden biri. Gitmişken Antalyada birkaç tur atmak da çok keyifli oluyor.

Ceren Camcı /İletişim Merkezi Elemanı


Her sene şubat, mart aylarında tatil için yer aramak bayağı zahmetli oluyor. Herkesin zevki aynı olmadığından birinin beğendiğini diğerini beğenmiyor, her kafadan bir ses çıkıyor. Whatsapp grubumuzda da mesajlar birbirini izliyor, artık bir yerden sonra herkeste bir bıkkınlık belirtisi oluyor. Bu sene araştırma görevini ben devraldım ve Kemer`i seçtim. Araştırma, otel bulma ve Kemer hakkında bilgi toplama evresinden sonra hep beraber tatil için Kemer`e gitmeye karar verdik ve Hotel Lara’yı bulduk. İyi ki de bulmuşuz. Çok memnun kaldık. Sadece yerinden ve odalarından değil, yemekleri, temizliği ve düzenli oluşu da bizi haran bıraktı. Seneye de buradayız.

Leman Hancıoğlu/Pazarlama Uzmanı